1 Hotel 72 pokoje

Olbrzymi procent śladu węglowego w procesie budowy związany jest z transportem materiałów. Nasze konstrukcje oparte są na lokalnie produkowanych cegłach, dostępnej na działce skale koralowca, a wnętrza wyposażone będą w wytworzone przez lokalnych stolarzy meble. Wszystko to po to aby zminimalizować wpływ procesu realizacji na środowisko oraz aby wesprzeć rozwój lokalnych firm. Ponadto minimalizujemy ruch samochodowy na osiedlu, poprzez wyznaczenie strefy parkingu oraz promowanie komunikacji między budynkami ścieżkami pieszymi otoczonymi zielenią.

2 Sale galop

Forma poszczególnych budynków, wysunięte tarasy, głębokie podcienie, ażurowe żaluzje, wszystkie te elementy powodują, że minimalizujemy problem przegrzewania wnętrz, oszczędzając tym samym energię wymaganą do klimatyzowania lokali. W zasadzie każde z nich ma możliwość przewietrzania i z udziałem wiatraków sufitowych jesteśmy w stanie komfortowo użytkować lokale bez udziału klimatyzatorów.

3 Restauracja Dwór Rozłogi

Tak na Zanzibarze jak i na całym świecie słodka woda jest cennym zasobem i powinniśmy robić wszystko, aby minimalizować jej zużycie. System oczyszczania ścieków oparty jest o szereg bioreaktorów, które pozwalają na niemal stuprocentowe oczyszczanie zużytej wody i powtórne jej wykorzystanie w toaletach oraz do podlewania ogrodów. Pozwala to na zredukowanie zużycia wody nawet o 80%.

P1 Parking 72 miejsca

Podgrzewanie wody używanej pod prysznicami odbywa się niemalże bez udziału energii z zewnątrz. Zlokalizowane na dachach kolektory słoneczne zapewniają, że w naszych kranach nie zabraknie ciepłej wody.

text icons

Tuż przy zejściu na piękną, szeroką i piaszczystą plażę

Collins Resorts to dwa nadmorskie resorty w Sianożętach, położone w pierwszej linii od Morza Bałtyckiego i tylko 15 metrów do plaży. Sianożęty to niewielka i spokojna miejscowość, która charakteryzuje się piękną, szeroką i piaszczystą plażą. Collins Resorts to wakacje marzeń dla rodzin z dziećmi, które cenią sobie komfort oraz wyjątkową lokalizację przy samym zejściu na plażę.

78
domków
15 m
od plaży
do 8 os.
w domku
2
kids kluby
~ 1,4 km2
placów zabaw
400 m2
atrakcji wodnych

Grid Mixed

Dwa obiekty, dwa razy więcej możliwości

Kryty AQUAPARK z podgrzewaną wodą

Kryty AQUAPARK z podgrzewaną wodą

Wszystko w 1 miejscu

Możesz korzystać z atrakcji, które oferują obydwa Resorty. Wskocz do Aquaparku w Collins Holiday, wróć melexem na obiad w Collins Beach!

Przestrzenne dla całej rodziny

Przestrzenne dla całej rodziny

Bez ograniczeń...

Jako Gość masz nieograniczoną możliwość korzystania z pełnej oferty Collins Beach i Collins Holiday.

Własne bistro z autorską kuchnią

Własne bistro z autorską kuchnią

Codzienne animacje od maja do września

Codzienne animacje od maja do września

Szeroka i piaszczysta plaża

Szeroka i piaszczysta plaża

2 Kids Kluby

2 Kids Kluby

Colins Family Club i wieczorne występy na żywo

Colins Family Club i wieczorne występy na żywo

Dwa duże place zabaw

Dwa duże place zabaw

Tak blisko...

Poruszanie się między oddalonymi od siebie o 500 m ośrodkami ułatwiają bezpłatne przejazdy melexem lub spacer 7 min piękną, morską promenadą.

5 km promenadą do Kołobrzegu

text-image

Sianożęty to nieduża miejscowość nadmorska położona nieopodal Kołobrzegu. Złocisty piasek oraz łagodne zejście do morza zachęcają wszystkich odwiedzających do zażywania kąpieli słonecznych i morskich. Ten niepowtarzalny klimat z wieloma właściwościami leczniczymi dobrze wpłynie na Twoje zdrowie. W naszym regionie głęboko oddychamy najlepszym powietrzem w kraju napływającym znad Morza Bałtyckiego i Północnego. Nigdzie w Europie nie występuje tak wysokie stężenie jodu (osiągające nawet 2,53 m/mm3).

pasek promo

sprawdź szczegóły

Opinie naszych Gości

wybrane z internetu

Piękne wnętrza z cudowną atmosferą

Niezwykle sympatyczni właściciele Pyszne i świeże śniadania (wiele propozycji, również wege) w kameralnej sali z jazzem w tle ...

10 / 10

Znakomity.
Polecamy!

Świetne i dość nietuzinkowe miejsce jak na Półwysep Helski. Super host, przestronne, czyste pokoje, świeża kawa w lobby ...

10 / 10

Wszystko w atrakcyjnych cenach

Miejsce jakiego brakowało w Juracie od lat. Design wnętrz, jakość pokoi i wspaniałe śniadania

5 / 5

Ogromny plus za oryginalność

Przepiękny hotel , zdecydowanie różni się od innych. Śniadania jakie są podawane w hotelu są przepyszne jedne z ...

5 / 5

Dobra lokalizacja i miła atmosfera

Święta lokalizacja i bardzo dobra restauracja tuż obok . Cisza i spokój. czystość, mili właściciele i dobre śniadania. ...

10 / 10

Zarezerwuj pobyt

telefonicznie, mailowo, bądź online

Rezerwuj
online

Przyjazd
Wyjazd
Sprawdź termin

Ohana Space
Wojska Polskiego 16, Jastarnia

Złote Piaski
Wojska Polskiego 25, Jastarnia

Jurata
Toruń
2.49h, 246km
Gdańsk
1.2h, 88km
Poznań
4.2h, 388km
Warszawa
4.5h, 420km
Szczecin
4.3h, 379km
Wrocław
5.4h, 560km
Białystok
6h, 478km
Łódź
4.3h, 418km
Hel
11 km
Chałupy
16 km
Władysławowo
24 km
Puck
30 km